Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ogólne pytanie do chrześcijan

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
13-05-2024 12:23dakenko (2 punktów)Ogólne pytanie do chrześcijan
Dlaczego tak wielu ludzi (nie rozumiem wszystkich) staje się zupełnie innymi ludźmi, gdy stają się religijni (i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu). Jakbym stracił przyjaciół, bo stali się dupkami albo po prostu nieprzyjemnie się w nich przebywało. Wiele osób z jakiegoś powodu wierzy (w tym ludzie, których znam lub spotkałem), że każdy, kto nie wyznaje chrześcijaństwa, jest pomiotem diabła lub czymś takim. Przepraszam, jeśli marudzę, ale po prostu boli, gdy ludzie tracą swoje zainteresowania, kreatywność/osobowość i nazywają to odnalezieniem Boga.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

dakenko (2 punktów)
>Dlaczego tak wielu ludzi (nie rozumiem wszystkich) staje się zupełnie innymi ludźmi, gdy stają się
>religijni (i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu). Jakbym stracił przyjaciół, bo stali się dupkami
>albo po prostu nieprzyjemnie się w nich przebywało. Wiele osób z jakiegoś powodu wierzy (w tym
>ludzie, których znam lub spotkałem), że każdy, kto nie wyznaje chrześcijaństwa, jest pomiotem diabła
>lub czymś takim. Przepraszam, jeśli marudzę, ale po prostu boli, gdy ludzie tracą swoje
>zainteresowania, kreatywność/osobowość i nazywają to odnalezieniem Boga.

i got this... mobdro.bio/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365