Racjonalista - Strona głównaDo treści
Potrzebujesz pomocy. Jaki rodzaj kościoła mieli moi rodzice?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-05-2024 12:27kevinlo (2 punktów)Potrzebujesz pomocy. Jaki rodzaj kościoła mieli moi rodzice?
Potrzebuję pomocy, próbując zrozumieć, jakiego rodzaju kościół prowadzą moi rodzice. Pamiętam, jak zawsze nazywali to „prawdziwym chrześcijaństwem”, ale nie jestem pewien, co to było naprawdę. Zawsze spotykaliśmy się w remizie, a tata głosił i my jadaj potem duże kolacje/lunch ze wszystkimi ludźmi. Mój tata zawsze nauczał, jak ważne jest posiadanie dzieci i że są one błogosławieństwem od Boga i że nie powinniśmy zapobiegać wydarzeniom dzieci, ponieważ Bóg się nimi zaopiekuje. Trzeba było uważać, posyłając dzieci do szkół publicznych, bo są przerażające i próbować uczyć, że rodzice i Bóg to źli ludzie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Potrzebuję pomocy, próbując zrozumieć, jakiego rodzaju kościół prowadzą moi rodzice. Pamiętam, jak
>zawsze nazywali to "prawdziwym chrześcijaństwem", ale nie jestem pewien, co to było
>naprawdę. Zawsze spotykaliśmy się w remizie, a tata głosił i my jadaj potem duże kolacje/lunch ze
>wszystkimi ludźmi. Mój tata zawsze nauczał, jak ważne jest posiadanie dzieci i że są one
>błogosławieństwem od Boga i że nie powinniśmy zapobiegać wydarzeniom dzieci, ponieważ Bóg się nimi
>zaopiekuje. Trzeba było uważać, posyłając dzieci do szkół publicznych, bo są przerażające i próbować
>uczyć, że rodzice i Bóg to źli ludzie

To się ciężko czyta, z jakiego to w ogóle tłumaczone?
17-05-2024 22:15 
 Ocena 1 na 1
haish (2906 punktów)
>>Potrzebuję pomocy, próbując zrozumieć, jakiego rodzaju kościół prowadzą moi rodzice. Pamiętam, jak
>>zawsze nazywali to "prawdziwym chrześcijaństwem", ale nie jestem pewien, co to było
>>naprawdę. Zawsze spotykaliśmy się w remizie, a tata głosił i my jadaj potem duże kolacje/lunch ze
>>wszystkimi ludźmi. Mój tata zawsze nauczał, jak ważne jest posiadanie dzieci i że są one
>>błogosławieństwem od Boga i że nie powinniśmy zapobiegać wydarzeniom dzieci, ponieważ Bóg się nimi
>>zaopiekuje. Trzeba było uważać, posyłając dzieci do szkół publicznych, bo są przerażające i próbować
>>uczyć, że rodzice i Bóg to źli ludzie
>To się ciężko czyta, z jakiego to w ogóle tłumaczone?

Z amerykańskiego - takie nurty wskazują na amerykańskie modernizacje Chrześcijaństwa.
Ciekawe, czy ukształtowani w takiej wierze 'prawdziwi Chrześcijanie' maja problemy z alkoholem i jak traktują nakaz Jezusa dotyczący spożywania wina na jego pamiątkę i jako nowe i wieczne 'przymierze' z alkoholem.
Andej (374 punktów)
>Potrzebuję pomocy, próbując zrozumieć, jakiego rodzaju kościół prowadzą moi rodzice. Pamiętam, jak
>zawsze nazywali to "prawdziwym chrześcijaństwem", ale nie jestem pewien, co to było
>naprawdę. Zawsze spotykaliśmy się w remizie, a tata głosił i my jadaj potem duże kolacje/lunch ze
>wszystkimi ludźmi. Mój tata zawsze nauczał, jak ważne jest posiadanie dzieci i że są one
>błogosławieństwem od Boga i że nie powinniśmy zapobiegać wydarzeniom dzieci, ponieważ Bóg się nimi
>zaopiekuje. Trzeba było uważać, posyłając dzieci do szkół publicznych, bo są przerażające i próbować
>uczyć, że rodzice i Bóg to źli ludzie
Czy to coś na poważnie? Czy jakiś żarcik?
Napisz konkretnie, czego oczekujesz. Z czym masz problemy.
A ciekawości spytam, jaki kościół prowadzą rodzice? W jakim kraju? Czy to duży kościół? Ilu ma wyznawców?
kevinlo (2 punktów)
>Potrzebuję pomocy, próbując zrozumieć, jakiego rodzaju kościół prowadzą moi rodzice. Pamiętam, jak
>zawsze nazywali to "prawdziwym chrześcijaństwem", ale nie jestem pewien, co to było
>naprawdę. Zawsze spotykaliśmy się w remizie, a tata głosił i my jadaj potem duże kolacje/lunch ze
>wszystkimi ludźmi. Mój tata zawsze nauczał, jak ważne jest posiadanie dzieci i że są one
>błogosławieństwem od Boga i że nie powinniśmy zapobiegać wydarzeniom dzieci, ponieważ Bóg się nimi
>zaopiekuje. Trzeba było uważać, posyłając dzieci do szkół publicznych, bo są przerażające i próbować
>uczyć, że rodzice i Bóg to źli ludzie

i got this... 19216801.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365