Jakie są poglądy Twojej religii na temat osób transpłciowych
Cześć! Ciekawi mnie, jak wasze różne religie postrzegają istnienie osób transpłciowych, takich jak ja, czy wasza religia opiera się na ustaleniach biologicznych i psychologicznych, czy też ma własne wyjaśnienie tego zjawiska? Z góry dziękuję
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Cześć! Ciekawi mnie, jak wasze różne religie postrzegają istnienie osób transpłciowych, takich jak >ja, czy wasza religia opiera się na ustaleniach biologicznych i psychologicznych, czy też ma własne >wyjaśnienie tego zjawiska? Z góry dziękuję