Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poleć mi książkę non-fiction, która jest absolutnie irytując

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
04-06-2024 10:33myicc (2 punktów)Poleć mi książkę non-fiction, która jest absolutnie irytując
Przez te wszystkie lata przeczytałem takie książki jak:

Radowe dziewczyny

Imperium Bólu

Złej krwi

Czytanie tego wszystkiego było szalenie irytujące i przez cały czas kibicowałem upadkowi „złej” osoby/korporacji. Bezczelnie wykorzystywali ludzi i/lub aktywnie ich krzywdzili, robiąc wszystko, aby zarobić więcej pieniędzy. Dla mnie były to także książki absolutnie fascynujące, od których nie mogłam się oderwać. Ciekawa jestem, czy ktoś zna jakieś podobne książki. Dziękuję!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
znam pewne książki, ale musisz do nich dorosnąć, jak na razie to twoje ego blokuje cię przed dorośnięciem i nie posuniesz się dalej jak nie zrobisz tego co należy LMAO
myicc (2 punktów)
>Przez te wszystkie lata przeczytałem takie książki jak:
>Radowe dziewczyny
>Imperium Bólu
>Złej krwi
>Czytanie tego wszystkiego było szalenie irytujące i przez cały czas kibicowałem upadkowi
>"złej" osoby/korporacji. Bezczelnie wykorzystywali ludzi i/lub aktywnie ich krzywdzili, router login 192.168.l.l.link/
>robiąc wszystko, aby zarobić więcej pieniędzy. Dla mnie były to także książki absolutnie
>fascynujące, od których nie mogłam się oderwać. Ciekawa jestem, czy ktoś zna jakieś podobne książki.
>Dziękuję!

I got this,...
Duch Prawdy (14790 punktów)
>I got this,...

Spokojnie
Jeszcze ci wejdę na głowę...
..zbuduję napięcie...
...później odwrócę na pięcie...
..a Ty, zawsze i wszędzie...
...tęsknić będziesz...

...z wolna odchodzę...
...ale jeszcze po drodze ...
...trochę uwodzę...
...ciut zwodzę...
...i słodzę...

Magda


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365