>>No i słusznie, niech parafianie utrzymują swoich księży. >Każdy, kto czuje się członkiem Kościoła ma obowiązek dbania także o sprawy materialne tegoż. Co nie wyklucza posiadania przez Kościół także innych źródeł utrzymania.
A, dlaczego przeznaczane na ten cel są publiczne pieniądze, należące nie tylko do (ogłupionych i uzależnionych od spożywania alkoholu(krwi zbawiCIELCA) wiernych ? Alkoholizm jest przyczyną wielu grożnych dla funkcjonowania społeczeństwa zjawisk patologicznych, - pomimo zakazu reklamy alkoholu i kultury spożywania wiernym podczas mszy zaleca się picie winka kielichem. Taki przekaz jest kierowany również do dzieci i nastolatków, jak na razie ustawodawca ma bielmo na oczach na takie szatańskie praktyki - wniosek jest tylko jeden - banda katolicka stoi ponad prawem.
|