 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-06-2024 12:16 | farmer (22440 punktów) | Patologia romaro cd. | Patus po tym jak obraził chce mnie wypromowac.
>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. >Jak ci się podoba taka stopka?
a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Gdzie chory pojebie to widziałeś? .skąd masz tą traumę .
Patus pyta się skąd mam traumę
Rozumiecie. Napisał tak chore słowa i pyta się o traumę.
Patus chcą być bezkarne. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| farmer (22440 punktów) | >Patus po tym jak obraził chce mnie wypromowac. >>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. >>Jak ci się podoba taka stopka? > a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic >>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co >najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od >dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?) >Gdzie chory pojebie to widziałeś? >.skąd masz tą traumę . >Patus pyta się skąd mam traumę >Rozumiecie. Napisał tak chore słowa i pyta się o traumę. >Patus chcą być bezkarne.
Romaro chce być bezkarny.
Nie. Pamiętajcie unikajcie ale się nie bójcie.
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
Czas i ciebie wypromować. Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. Jak ci się podoba taka stopka?
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | > > Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies> Czas i ciebie wypromować.> Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.> Jak ci się podoba taka stopka?> Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154> Dzięki patusie. Ja nie jestem cenzorem co się boi swoich słów TCHÓRZU > Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.> Jak ci się podoba taka stopka? a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic > Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)Gdzie chory pojebie to widziałeś? .skąd masz tą traumę . Napiszesz o tej traumie czy cię zatka jak Hamerlika
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Też cię kocham i dlatego czas i ciebie wypromować. Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. Jak ci się podoba taka stopka?
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
|
|
| | |  | | farmer (22440 punktów) | >Czas i ciebie wypromować.
Co boisz się swoich słów i kasujesz? Pies cię jebal cwelu
a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Gdzie chory pojebie to widziałeś? .skąd masz tą traumę .
Napisz to skąd masz tą traumę no tak się dopytujesz
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry piesCzas i ciebie wypromować. Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. Jak ci się podoba taka stopka?
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera. www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
|
|
| | | | |  | | farmer (22440 punktów) |
>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii. >Jak ci się podoba taka stopka?
a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
Gdzie chory pojebie to widziałeś? .skąd masz tą traumę .
Nikt nie będzie czekał na Agnosiewicza aż wyrzuci hołotę czyli ciebie z tego forum.
Won !!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|