>Wyobraźcie sobie że za agresywny wpis na forum trzeba się wykupić przytulaskiem dla psiaka ze >schroniska? Naprawdę? Chcesz się wkupić w łaski tych forumowiczów, którym naubliżałeś, workiem karmy dla psów? Szkoda, że pieski nie potrafią czytać i nie przeczytają twoich wulgaryzmów skierowanych do członków tego forum. Pewnie byś się nie wypłacił. Pamiętaj stary obłudniku - Lepiej być znienawidzonym za to, kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest. Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.
>Polityka jakiej nie znasz.
Nie żyj tak aby twoja obecność była zauważalna, ale tak, aby twoja nieobecność była odczuwalna.
Nastęnym razem w swojej miłości do bliźnich kogo wykorzystasz? Dzieci z sierocińca?
A swoją drogą, cenzura cię nie boli? Nie żebym miał pretensje hipokryto. |