Racjonalista - Strona głównaDo treści
MY Polacy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
02-07-2024 12:34okragly (21676 punktów)MY Polacy
Niemiecka książka z 1942 r. "Das Generalgouvernement". Polaków scharakteryzowano jako: lud wesoły, spontaniczny, mający własny folklor, z skłonnością do nadużywania alkoholu. Chaos, brak zorganizowania i konsekwencji uniemożliwia mu jednak prowadzenie racjonalnej gospodarki i w skutkuje dużym zacofaniem w przemyśle i budownictwie.
Tak, to my, libki niedorozwojki, naszym bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, dlatego możemy byc tylko niewolnikami

nawet licencyjnej Izery (od komunistycznego chińczyka) nie potrafimy wdrożyć, jako libki przegrywamy każdy mecz w piłce (tam też, jak i wszędzie, potrzeba wspólnoty)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Niemiecka książka z 1942 r. "Das Generalgouvernement". Polaków scharakteryzowano jako: lud wesoły,
>spontaniczny, mający własny folklor, z skłonnością do nadużywania alkoholu. Chaos, brak
>zorganizowania i konsekwencji uniemożliwia mu jednak prowadzenie racjonalnej gospodarki i w skutkuje
>dużym zacofaniem w przemyśle i budownictwie.
>

Claus Schenk Graf von Stauffenberg tak pisał o Polakach:

Miejscowa ludność to niewiarygodny motłoch, bardzo dużo Żydów i mieszańców. Naród, który aby się dobrze czuć, najwyraźniej potrzebuje batoga. Tysiące jeńców przyczynią się na pewno do rozwoju naszego rolnictwa. Niemcy mogą wyciągnąć z tego korzyści, bo oni są pilni, pracowici i niewymagający

Jak Churchill napisał co sądzi o Polakach to aż nasza ambasada interweniowała.
02-07-2024 18:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Niemiecka książka z 1942 r. "Das Generalgouvernement". Polaków scharakteryzowano jako: lud wesoły, spontaniczny, mający folklor, z skłonnością do nadużywania alkoholu. Chaos, brak zorganizowania i konsekwencji uniemożliwia mu jednak prowadzenie racjonalnej gospodarki i w skutkuje dużym zacofaniem w przemyśle i budownictwie.
>Claus Schenk Graf von Stauffenberg tak pisał o Polakach: Miejscowa ludność to niewiarygodny motłoch, bardzo dużo Żydów i mieszańców. Naród, który aby się dobrze czuć, najwyraźniej potrzebuje batoga. Tysiące jeńców przyczynią się na pewno do rozwoju naszego rolnictwa. Niemcy mogą wyciągnąć z tego korzyści, bo oni są pilni, pracowici i niewymagającyJak Churchill napisał co sądzi o Polakach to aż nasza ambasada interweniowała.
nie jestem Graf von tylko potomek niewolnika polskiego pana (hamy w Polsce dostały obywatelstwo chyba dopiero w 20w, żyd był dużo lepiej traktowany)
ja jestem ham i uważam że my są głupi z szlachty i kk, obie te zorganizowane grupy interesu promowały liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), pan (szlachcic) na zagrodzie równy wojewodzie, w kk tez wystepujemy indywidualnie przed spowiednikiem, Bogiem, dzięki temu nas zniewolono (dziel, dziel na jednostki -libków niedorozwojków- i dopiero jak podzielisz, rządź)

Białoruś, tak przez nas pogardzana, to kultura chłopska (hamska jakby powiedział pan), podobnie Szwecja, tam żyją same hamy, może dlatego taka mi bliska, socjalistyczna?

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Berzerac (5671 punktów)
>Niemiecka książka z 1942 r. "Das Generalgouvernement". Polaków scharakteryzowano jako: lud wesoły,
>spontaniczny, mający własny folklor, z skłonnością do nadużywania alkoholu. Chaos, brak
>zorganizowania i konsekwencji uniemożliwia mu jednak prowadzenie racjonalnej gospodarki i w skutkuje
>dużym zacofaniem w przemyśle i budownictwie.
>Tak, to my, libki niedorozwojki, naszym bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, dlatego możemy byc tylko
>niewolnikami

Polak nie nadaje się do rządzenia nawet swoim krajem. Za dożo złodziei i oszustów w samych kręgach władzy.

Bismarck powiedział "dajcie Polakom rządzić - sami się wykończą"

Jak wytłumaczyć fakt, że większość krajów UE ogłosiło koniec kryzysu energetycznego i energia elektryczna w tych państwach tanieje, podczas kiedy w tym zapiździałym kraju jest odwrotnie. Kiedy baryłka ropy na giełdach tanieje, w Polsce paliwo drożeje.

Polska to dziwny kraj.
03-07-2024 21:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Niemiecka książka z 1942 r. "Das Generalgouvernement". Polaków scharakteryzowano jako: lud wesoły,
>>spontaniczny, mający własny folklor, z skłonnością do nadużywania alkoholu. Chaos, brak
>>zorganizowania i konsekwencji uniemożliwia mu jednak prowadzenie racjonalnej gospodarki i w skutkuje
>>dużym zacofaniem w przemyśle i budownictwie.
>>Tak, to my, libki niedorozwojki, naszym bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, dlatego możemy byc tylko
>>niewolnikami
>Polak nie nadaje się do rządzenia nawet swoim krajem. Za dożo złodziei i oszustów w samych kręgach władzy.
powodem KK i szlachta (pan na zagrodzie równy wojewodzie) a więc dzisiejszy liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)

>Bismarck powiedział "dajcie Polakom rządzić - sami się wykończą"
powodem KK i szlachta (pan na zagrodzie równy wojewodzie) a więc dzisiejszy liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)

>Polska to dziwny kraj.
liberalizm jest nieludzki, powoduje, niewolnictwo, cierpienie, w konsekwencji wymieranie


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
04-07-2024 06:10 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>>Polak nie nadaje się do rządzenia nawet swoim krajem. Za dożo złodziei i oszustów w samych >>kręgach władzy.
>powodem KK i szlachta (pan na zagrodzie równy wojewodzie) a więc dzisiejszy liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)
>>Bismarck powiedział "dajcie Polakom rządzić - sami się wykończą"
>
wyborcza.p(*)-na-wschodzie-kim-byl-ten.html

polskie ambicje terytorialne świadczyły o nieuleczalnym imperializmie, tyleż niemoralnym, co niepoważnym, ponieważ z jednej strony miejscowa ludność nienawidziła Polaków jak nikogo innego, z drugiej - Polacy nie nadawali się do rządzenia kimkolwiek.

Tak pisał o Polakach Lewis Bernstein Namier, brat babki Kurskiego.

Kolonialiści dają 2% tubylców możliwość zdobywania większej ilości papieru fiducjarnego za to, że są karbowymi. Jakie cechy są preferowane u karbowych ?? Kolonialna szlachta wie jak oprawiać rodaków, by móc korzystać z łask. Polskojęzyczni dziennikarze sami siebie cenzurują i piszą na chwałę swoją i pana kolonialisty.
Młodych Polaków tresują funkcjonariuszki ośfiatowe, nagradzając ich za powtarzanie i lizusostwo. Ofiary systemu ośfiatowego są przejmowane przez telawizję, która wstawia wykształciuchom: wrogów, kolejne zdania klucze i fobie oraz mody.
Kolonialista stworzył nam demokratyczny "parlament", w którym skłócane istoty, z ulicy, legitymizują mu podsuwane ustawy.
Biedota się dorabia w skolonizowanej Polsce, kosztem przyszłych pokoleń.
Thoter (6650 punktów)

>Jak wytłumaczyć fakt,
>Polska to dziwny kraj.
>
Od czasu kiedy Żyd Morawiecki ściągnął do Polski banksterów z JP Morgan to oni decydują o tym, co jest zapisane cyframi.
Banksterzy z JP Morgan rządzą USA i połową świata.
Złóż tam reklamacje.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365