Jeśli Bóg wie wszystko, to Bóg wie, kto pójdzie do nieba, a kto do piekła. Dlaczego nie pominąć życia i po prostu nie zwrócić się od razu ku sprawiedliwości? A skoro już o tym mowa, po co tworzyć ludzi, którzy w ogóle idą do piekła?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Jeśli Bóg wie wszystko, to Bóg wie, kto pójdzie do nieba, a kto do piekła. Dlaczego nie pominąć >życia i po prostu nie zwrócić się od razu ku sprawiedliwości? A skoro już o tym mowa, po co tworzyć >ludzi, którzy w ogóle idą do piekła?