> Skąd się biorą dzieci i kiedy ?> Najprościej rzecz ujmując z głupich myśli..w raju kobiety cierpiały nie mogąc mieć dzieci, to był fundament ich istnienia dzisiaj zamiast dzieci, pieski czy inne zwierzaki (lubią się opiekować, ale to jest zamiast) > i z opóźnieniem 9 miesięcy.ale tak celują by zdążyć z przylotem bocianów (czyli dzisiaj najlepszy czas na płodzenie) tak było w raju > Piszesz o jakichś bzdurnych wierzeniach nie dostrzegając, że w ten sposób liczba "dusz" pozostawałaby stała, a niestety ludzkości nieustannie przybywa, bocianów zaś ubywa.to było z wikipedia pod hasłem wyraj pl.wikipedia.org/wiki/Wyraj> Dawniej dzieci się rodziło znacznie więcej i częściej bo ....pan potrzebował niewolników, tak się robi też dzisiaj z zwierzętami hodowlanymi, rodzą na potęgę > spora ich liczba umierała przedwcześnie, czasem zaraz po urodzeniu (więc trzeba było ich "naprodukować"),w raju tak jak w naturze umieralność była porównywalna z dzisiejsza > a poza tym nie było elektryczności, telewizji i wszystkich innych ciekawostek zajmujących człowieka poza spaniem, więc kładziono się "z kurami" i wiadomo co było potem.dzisiaj informacja jest gorsza od mojego alkoholizmu, to są śmieci > No i w polu ktoś musiał tyrać, więc ręce do pracy od samej kołyski były potrzebne.w raju nie było pola, byliśmy "cyganami", nomadami, chodzi;lismy od galeri do galeri, jak upolowali potwora 12 ton mięsa (mega fałna została wytrzebiona w raju) to mieli na cały rok
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|