>>Nie próbuję bronić Watykanu, ale warto zauważyć, że zdjęcie, które przedstawia wnętrze budynku, wygląda na zdeformowane >Wcale nie, poprostu to co wydaje się być "oczami węża" jest jest "nozdrzami", oczy są po bokach budynku i nie widać ich na tej fotografii.
Według mnie na fotografii widać obie boczne ściany budynku z powodu użycia szerokokątnej soczewki. Okna, które widzimy na fotografii, w rzeczywistości są po bokach.
.
|