Wiem, że termin „klasyczny” może oznaczać co innego dla różnych ludzi. Używam tutaj tego terminu luźno, myśląc na wzór ponad 50-letnich książek literackich, których wciąż studiuje się w szkole średniej/na studiach (Rzeczy się rozpadają, Wielki Gatsby, Zabić drozda itp.).
Prawdopodobnie mógłbym być przekonany do wszystkiego. Chciałabym bliżej poznać kanon literacki. Chętnie też przeczytałabym jakąś książkę. |