Osobiście do tej pory czytałem tylko Biblię i książkę o taoizmie. Głównie szukam rekomendacji spoza wiar abrahamicznych, ale nadal możesz je zasugerować, jeśli chcesz. Kolejną rzeczą, którą chciałbym mieć, są teksty, w których jest jakaś boska mądrość, najlepiej w formie dialogu. |