 |
finansujemy armię Portugalii i ich służbę zdrowia Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-08-2024 17:44 | okragly (21676 punktów) | finansujemy armię Portugalii i ich służbę zdrowia
1 na 1 | mamy fajną sieć sklepów Biedronka, zarabia u nas i podatki płacą u siebie, czyli w Portugalii (tam ma siedzibę). My (libki niedorozwojki) poprzez biedronkę dajemy 5% budżetu Portugalii, to 3 X więcej niż wydają na wojsko. Co dziwne, mimo to Biedronka płaci u nas podatki 100 x większe w porównaniu do Lidla, i innych marketów z "zachodu" naszego boga, które wykazują 0 zysku i nie płaca nic (wszystko transferują do siebie, czy do raju  ) czemu my libki dla których bogiem jest INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC, jesteśmy takie głupie. Co zrobić by być mądrzejszym? my libki musimy wymrzeć, przyroda nie znosi takiej głupoty | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > mamy fajną sieć sklepów Biedronka, zarabia u nas i podatki płacą u siebie, czyli w Portugalii (tam> ma siedzibę). My (libki niedorozwojki) poprzez biedronkę dajemy 5% budżetu Portugalii, to 3 X więcej> niż wydają na wojsko. Co dziwne, mimo to Biedronka płaci u nas podatki 100 x większe w porównaniu do> Lidla, i innych marketów z "zachodu" naszego boga, które wykazują 0 zysku i nie płaca nic (wszystko> transferują do siebie, czy do raju )> czemu my libki dla których bogiem jest INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC, jesteśmy takie głupie. Co> zrobić by być mądrzejszym?Pozbyć się ze społeczeństwa ludzi typu okrągły, którzy tylko jątrząś i zaglądają innym do kieszeni. Biedronka była kiedyś polska i w Polsce mogła działać nadal jako polska. Ale Polakowi to się nie opłacało, bo tacy okrągli darli z Biedronki kasę. Więc teraz inni zarabiają na pomyśle Polaka. Tak jest z przeważającą większością co lepszych biznesów w Polsce. Rozwijają się do czasu, a potem stają się zagraniczne. Wyjątki można policzyć na palcach. > my libki musimy wymrzeć, przyroda nie znosi takiej głupotyJeśli mówisz Waść za siebie, to jak najbardziej...
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > mamy fajną sieć sklepów Biedronka, zarabia u nas i podatki płacą u siebie, czyli w Portugaliidzisiaj mamy promocje w biedronce, majtki dla kobiet z biedronką jako logo  jak by były męskie z biedronem to bym kupił
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > mamy fajną sieć sklepów Biedronka, zarabia u nas i podatki płacą u siebie, czyli w Portugalii> (tam ma siedzibę).www.kensingtonbooks.com/wwii-spies-and-gold/Nazistowskie złoto, które zostało zrabowane ze skarbców podbitych banków centralnych Europy i ofiar Holokaustu, zostało użyte przez Niemcy do zakupu portugalskiego wolframu. Aby utrzymać w tajemnicy transakcje finansowe Salazara z Niemcami, utworzono złożoną operację prania złota między bankami niemieckimi, szwajcarskimi i portugalskimi. Wywiad aliantów oszacował, że Portugalia otrzymała 400 ton nazistowskiego złota, co prawdopodobnie jest niedoszacowaniem. Po wojnie i latach negocjacji Salazar i alianci ostatecznie zgodzili się, że Portugalia zwróci zaledwie cztery tony złota. Do dziś krążą pogłoski, że większość złota pozostaje w skarbcach Banku Portugalii.Portugalczycy zrobili interes na wojnie a my nie. W czasie pokoju też nie potrafimy robić interesów.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|