>Bardzo wierzę w Boga i jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobił i zapewnił mi w >życiu. Mimo to nigdy tak naprawdę nie byłem związany z żadną religią. Czy osoby bez formalnej >przynależności religijnej mogą modlić się do Boga?
Czemu nie? Robiły to na długo przed powstaniem jakiejkolwiek religii.
|