Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy istnieje sposób, aby modlić się do Boga i dziękować mu b

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
09-08-2024 12:49ojiolkem (2 punktów)Czy istnieje sposób, aby modlić się do Boga i dziękować mu b
Bardzo wierzę w Boga i jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobił i zapewnił mi w życiu. Mimo to nigdy tak naprawdę nie byłem związany z żadną religią. Czy osoby bez formalnej przynależności religijnej mogą modlić się do Boga?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Bardzo wierzę w Boga i jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobił i zapewnił mi w
>życiu. Mimo to nigdy tak naprawdę nie byłem związany z żadną religią. Czy osoby bez formalnej
>przynależności religijnej mogą modlić się do Boga?

Czemu nie? Robiły to na długo przed powstaniem jakiejkolwiek religii.
panTeista (6808 punktów)
>Czy osoby bez formalnej przynależności religijnej mogą modlić się do Boga?

Modlitwa do Boga to rzucanie grochem o ścianę. Licz na siebie i na przyjaciół.
ojiolkem (2 punktów)
>Bardzo wierzę w Boga i jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobił i zapewnił mi w
>życiu. Mimo to nigdy tak naprawdę nie byłem związany z żadną religią. Czy osoby bez formalnej
>przynależności religijnej mogą modlić się do Boga?
omegle.onl/ vshare

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365