Często czuję, że we wspólnocie religijnej panuje niechęć do ateizmu i jest mi źle. Myślę, że wynika to ze stereotypu, że ateiści lubią rujnować lub obalać wiarę innych ludzi. Nie zgadzam się jednak z tym i uważam, że należy je traktować na równi ze wszystkimi innymi religiami. Nie jestem ateistą. Po prostu smutne jest to, że nie zapewniamy integracji wszystkim. Jakie są jeszcze inne powody, dla których waszym zdaniem ateiści mają zły stereotyp? |