Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaka jest najzabawniejsza książka, jaką kiedykolwiek czytałe

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
14-08-2024 09:29dertt (-3 punktów)Jaka jest najzabawniejsza książka, jaką kiedykolwiek czytałe
Szukam książki, którą warto przeczytać – każdy gatunek jest w porządku. Może to było głupie, może poważne, ale przy tej książce uśmiechałeś się od początku do końca.

Zabawa jest otwarta na interpretację! Chcę tylko usłyszeć o książce, która ci się podobała i która wywołała u ciebie uśmiech.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2906 punktów)
>Szukam książki, którą warto przeczytać - każdy gatunek jest w porządku. Może to było głupie,
>może poważne, ale przy tej książce uśmiechałeś się od początku do końca.
>Zabawa jest otwarta na interpretację! Chcę tylko usłyszeć o książce, która ci się podobała i która
>wywołała u ciebie uśmiech.

W czasach PRL był sobie taki pisarz - Marcin Wolski - i pisał bardzo fajne książki.
Po transformacji ustrojowej skumał się z Pisem, ale niedawno złożył samokrytykę z powodu tego skumania.
Te teksty z czasów PRL są nadal zabawne, a niektóre nawet prorocze, jak ta pt. Numer w odniesieniu do nr pesel który to obecnie ma każdy obywatel na stałe mieszkający w Polsce. W czasach gdy z opowiadań Wolskiego były w radio emitowane słuchowiska nie wszyscy mieli nadany nr pesel.
dertt (-3 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365