Podobno w Jannah (islamskim niebie) można jeść wieprzowinę, pić wino, słuchać muzyki, a nawet palić trawkę. Trudno mi zrozumieć, jak można zrobić coś niemoralnego w niebie. Bo jeśli w niebie nie ma problemu, dlaczego miałby być zakazany na ziemi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Podobno w Jannah (islamskim niebie) można jeść wieprzowinę, pić wino, słuchać muzyki, a nawet palić >trawkę. Trudno mi zrozumieć, jak można zrobić coś niemoralnego w niebie. Bo jeśli w niebie nie ma >problemu, dlaczego miałby być zakazany na ziemi?