Czuję, że się zgubiłam, bo niedługo wkroczę w dwudziestkę. Wszystko wydaje się takie monotonne i przyziemne z tymi niekończącymi się egzaminami i rutyną.
Chcę przeczytać książkę, która pomoże mi odnaleźć siebie i da mi poczucie ciepłego uścisku. Klasyczne literatury to moje ulubione. Ale każdy gatunek jest mile widziany.
Chcę książkę, którą będę czytać powoli, jednocześnie wychodząc z rutyny.
Dziękuję za każdą sugestię. Będę wdzięczna. |