Przepraszam, jeśli to prosyletyzacja, właśnie widziałem rozpowszechniane mnóstwo błędnych informacji na temat tego, w co wierzą Sikhowie i powodów, dla których wierzą w pewne rzeczy (głównie od nie-sikhów, ale także od niektórych nieco niewykształconych sikhów).
Nie obrażę się na żadne zadane pytanie, nawet jeśli zostanie zadane obraźliwie. Odpowiem w duchu zrozumienia, starając się nie zniechęcić ludzi dobrej woli do ciekawości. |