Niedawno ukończyłem doktorat i teraz mam możliwość przejścia do bankowości centralnej z pracy w bankowości w sektorze prywatnym. Rola banku centralnego jest o wiele bardziej interesująca – prowadzi badania akademickie i pracuje nad polityką, ale obniżki wynagrodzeń są ogromne… czy zgodziłbyś się na to? |