 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-09-2024 15:59 | okragly (21676 punktów) | kasowanie to ... | wielokrotnie moja wypowiedź na fR została skasowana, dlatego myślę ... że kasowanie to zabijanie | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | >... dlatego myślę ...
Jeśli to prawda, to pomyśl, dlaczego Cię kasują. Może się domyślisz?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>... dlatego myślę ... >Jeśli to prawda, prawda, ale ostatnio coraz mniej, tak 1 x na rok, ale wczoraj zostałem skasowany i poczułem wkurw (kasowanie racjonalisty przez racjonaliste jest nieetyczne, jak np palenie książek)
>to pomyśl, dlaczego Cię kasują. Może się domyślisz? to proste, z powodu mojego niedorozwoju myślę inaczej powodem jest to, że nie lubie naszego boga usazyda i uważam przez niego napisaną "biblię" tzn liberalizm za antyludzki, który doprowadzi do tego, że wymrzemy, przyjdą islamiści i zajmą nasze ziemie żadna wojna tak nie wykończy Polaków jak usazyd i jego diabelska, zbudowana na niewolnictwie ideologia (cos takiego tam napisałem i zostałem skasowany), tu zostanie
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Twoja myśl jest z gruntu nie logiczna. Czy gdyby akurat Twoje wpisy nie były kasowane to byś tak nie uważał ? Pisz coś sensownego co kogoś zainteresuje to nikt tego nie skasuje.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Twoja myśl jest z gruntu nie logiczna. >Czy gdyby akurat Twoje wpisy nie były kasowane to byś tak nie uważał ? ja jestem komunistą, moje "wynalazki" są z interakcji z innym człowiekiem, a nie jak ma być, z indywidualnej, wolnej, pracy umysłowej. Liberalizm to debilizm, pisze to ja z niedorozwojem (a może dlatego jestem komunistą? a widzisz, coś wymysliłem z naszej wymiany zdań, dobrze że nie będziesz mógł tego skasować, tam też coś wymysliłem ale nie pamiętam co, i to jest strata)
>Pisz coś sensownego co kogoś zainteresuje to nikt tego nie skasuje. lubimy te piosenki które znamy, a ja z powodu mojego niedorozwoju myślę inaczej tu kasowanie jest jak palenie na stosie komunistę przez liberałów kasowanie jest jak palenie książek
zauwazyłem w internecie, by nie zostac skasowanym mówią na Izrael, Rzymianie a na strefę Gazy strefa bandaży a jak ja mam nazwac zbrodniczego usazyda? może miłującego pokój?
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >lubimy te piosenki które znamy, a ja z powodu mojego niedorozwoju myślę inaczej Znowu brakuje sensu w tym zdaniu, co mają piosenki do tego jak myślisz ? Poza tym gdzie tu widzisz odniesienie do mojego stwierdzenia które zacytowałeś ? -Czy to na tym polega Twoje "inne myślenie" ? Dobrze jednak że zdajesz sobie sprawę z własnego niedorozwoju (jakkolwiek go definiujesz). Bo najbardziej niebezpieczni są ci, którzy o własnej głupocie nic nie wiedzą. -Mimo wszystko jak zapewne zauważyłeś lubię z Tobą rozmawiać, bo rozmawiasz.. choć czasem nie na temat albo po swojemu. To co zrozumiałeś odnośnie kasowania to nie zwykłe "kasowanie" a cenzura polityczna, czyli zakaz rozmawiania na jakieś "niepoprawne politycznie tematy", które akurat komuś nie pasują do schematu w jaki chce kształtować tzw: opinię publiczną. >kasowanie jest jak palenie książek Wcale nie, to porządkowanie by nie zapanował bezład i chaos. Jak ktoś wypisuje bzdury, wydurnia się, ględzi nie na temat albo zwyczajnie zaśmieca jakąś przestrzeń to kasacja jest jak najbardziej uzasadniona. -Napisz coś mądrego co kogoś zainteresuje a na pewno nikt tego nie usunie.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>lubimy te piosenki które znamy, a ja z powodu mojego niedorozwoju myślę inaczej >Znowu brakuje sensu w tym zdaniu, co mają piosenki do tego jak myślisz ? że lubimy to co znamy, czyli geniusza profesora balcerowicza, czy innego tuska, że lubimy wszystko to co wyprodukuje usazyd, nasz prawdziwy bóg, gad j****y mówi nam, nie będziesz miał cudzych bogów przedemną że wierzymy w liberalizm, produkt usazyda, nowsza forma niewolnictwa, to trucizna która sączy się powoli i nas zabija
>Poza tym gdzie tu widzisz odniesienie do mojego stwierdzenia które zacytowałeś ? >-Czy to na tym polega Twoje "inne myślenie" ? zamieniliśmy siekierkę na kijek, chrześcijaństwo na amerykaństwo jestem w 0.8 % Polaków którzy nietrawiącą religi nam narzuconej przez usazyda, liberalizmu, i w tym jestem nienormalny/ genialny
>>kasowanie jest jak palenie książek >Wcale nie, to porządkowanie by nie zapanował bezład i chaos. zaczernienie jest opcją
>-Napisz coś mądrego co kogoś zainteresuje a na pewno nikt tego nie usunie. Kopernika wszyscy usuwali, bał się biedak opublikować za zycia pisanie że raj był naprawdę, jest jak przewrót kopernikański i że usazyd to nieszczęście, nowyhitler i że liberalizm to niewolnictwo i wymieranie
|
|
| | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Nie pisz że; "lubimy to co znamy" bo ani ja ani Ty jednego z drugim nie lubimy. -//- ; to nasz bóg z tego samego powodu. Nie identyfikuj się z ogółem skoroś innym jest. Pisanie że raj był naprawdę to niczym niepotwierdzone baśniowe wymysły. Znam historyjkę o "wygnaniu z raju" ale ani słowem nie przypomina ona Twoich o "raju" wyobrażeń. Liberalizm to wiara w wolność jako wartość nadrzędną, więc nie myl jej z polityką Platformersów i reszty pomiotu okrągłego stołu. Kopernika nikt nie usuwał.. wtedy panowała ścisła cenzura kościelna, ktokolwiek ośmielał się publikować poglądy inne niż oficjalnie uznane przez KrK mógł się spodziewać represji, a przecież sam Kopernik był biskupem.  Jakże więc miałby zaprezentować stanowisko sprzeczne ze stanowiskiem organizacji, której wysokie stanowisko piastował ? Czy rozumiesz moje stanowisko ?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Pisanie że raj był naprawdę to niczym niepotwierdzone baśniowe wymysły. pisałem ci że żyli 2 x dłużej i byli o 30 cm wyżsi, to świadectwa kopalne przypomnę, że w najbardziej przemysłowym 19 wieku mieście świata, w Angli, średnia długość życia wynosiła 24 lata
>Liberalizm to wiara w wolność jako wartość nadrzędną, wolności dla gatunku ludzkiego to niewolnictwo, znaczy patoelity wpierw musieli cię uczynić wolnym by cię zniewolić wolność dla naszego gatunku, oznacza wymieranie, tak jak dla mrówki, pszczoły, owieczki czy szympansa. W raju wolność oznaczała śmierć, to wiedziały nawet dzieci, dlatego bardzo trzymały się matczynej spodnicy
>Kopernika nikt nie usuwał.. a przecież sam Kopernik był biskupem. jego wuj był biskupem, on miał niższe święcenia, był jakby ekonomem? gospodarzem? tez lekarzem
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|