Cześć! nie jestem do końca pewien, jak się nazwać, ale wierzę, że istnieje wyższa istota/energia, która stworzyła wszechświat itp. (teista? agnostyk?)
Niedawno natknąłem się na TikTok, gdzie kobieta stwierdziła, co następuje:
Jeśli istnieje Bóg/bóg, który stworzył CAŁĄ WSZECHŚWIAT, dlaczego tej istocie miałby TAK BARDZO przejmować się gatunkiem JEDNEJ PLANETY, że ta większa istota napisała pisma święte, według których powinna żyć?
dla mnie to tak, jakby jeden człowiek w Wielkiej Brytanii opiekował się mrówkami w Australii? |