Jeśli chodzi o absolwentów i badaczy religioznawstwa, jakie są wasze doświadczenia, jeśli należycie do Amerykańskiej Akademii Religii? Obecnie pracuję nad MDiv w zakresie studiów biblijnych i próbuję zagłębić się w tę dziedzinę, dołączając do stowarzyszenia/organizacji. Polecono mi dołączyć do tej akademii, ale chciałbym usłyszeć więcej recenzji. Z góry dziękuję! |