 |
mrówki są ok, zły jest usazyd Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-09-2024 20:04 | okragly (21676 punktów) | mrówki są ok, zły jest usazyd | Jeśli umieścisz w słoiku mrówki czarne i czerwone, nic się nie będzie działo, jeśli potrząśniesz słoikiem, mrówki zaczną się zabijac, obwiniając drugą strone o wrogość, podobnie jest pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami, ktoś nimi trzęsie, by się pozabijali, kto?
w wschodniej europie (i na świecie) słoikami (gra na wielu słoikach) trzęsie usażyd, słowianie się nawzajem zabijają, a my libki się cieszymy (co za głupota) los świata zalezy od tego kto trzęsie słoikami, czyli usazyd, dlatego tak ważne dla świata (nie USA) są wybory w USA, naszego pana | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > > los świata zalezy od tego kto trzęsie słoikami, czyli usazyd, dlatego tak ważne dla świata (nie >USA) są wybory w USA, naszego pana
Ciekawe jaki jest los ludzi którym płaciłeś 3 zł.na godzinę.
Powiedz. Jak to jest wypłacać ludziom taką kasę?
Byłeś bogiem dla nich. Trzasles lokalnym rynkiem pracy że ludzie godzili się na taki zarobek?
Gryzie cię suminie. flash backi. Codzienne musisz napisać usazyd żeby zagłuszyć demony.
Cos mi się zdaje że będziesz się bujał z tym tematem jeszce długo. Njalgorzej na noc ? Czy z rana? Cię dręczy ?
Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| haish (2909 punktów) | >Jeśli umieścisz w słoiku mrówki czarne i czerwone, nic się nie będzie działo, jeśli potrząśniesz >słoikiem, mrówki zaczną się zabijac, obwiniając drugą strone o wrogość, podobnie jest pomiędzy >Rosjanami a Ukraińcami, ktoś nimi trzęsie, by się pozabijali, kto? >w wschodniej europie (i na świecie) słoikami (gra na wielu słoikach) trzęsie usażyd, słowianie się >nawzajem zabijają, a my libki się cieszymy (co za głupota) > los świata zalezy od tego kto trzęsie słoikami, czyli usazyd, dlatego tak ważne dla świata (nie >USA) są wybory w USA, naszego pana
Ten trząsacz który trzęsie Słowianami to Chrześcijaństwo zarówno to katolickie(vatykańskie) jaki i bizantyjskie(rosyjskie). Zanim Chrześcijanie z Cesarstwa Rzymskiego(tego z Rzymu) i Cesarstwa Rzymskiego(tego z Konstantynopola) zaczęli ewangelizować plemiona słowiańskie panami na ziemi Słowian byli Chazarzy - to raczej oni kontrolowali szlaki handlowe i czerpali z tego wymierne korzyści. Po upadku Kaganatu Chazarów państwowość Polski organizował Mieszko I - dowodem na to jest jego imię pochodzące od hebrajskiego słowa miszkan(przybytek spotkania - namiot w którym Mojżesz kontaktował się z IHWH). Monety Mieszka II mają polskie napisy w alfabecie hebrajskim. Chazarzy nie postępowali ze Słowianami w ten sposób jak ewangelizatorzy z 'dobrą nowiną'(niewolnictwa umysłowego) - nie nawracali ich na swoją wiarę, z uwagi na wyższy poziom kulturowy i religijny traktowali plemiona słowiańskie tak jak to wynikało z ówczesnych czasów w których niewolnictwo i wyzysk zdominowanych plemion i ludzi były normą na całym świecie. Jednym z kaganów chazarskich był Bulan (740 - 786) - z uwagi na fakt iż w językach nazywanych semickimi(i obecnie w arabskim) nie ma litery odpowiadającej fonetycznie polskiemu znakowi 'p' to ci semici wymawiają wyraz Polska jako Bulanda(a nie Polanda). Ta zbieżność wskazuje na pochodzenie nazwy Polanie(nie mylić z polewaniem np. wódki), - niestety ale nie istnieją żadne dokumenty pisane przez Chazarów i skojarzenie Bulan z Polan(ie) jest tylko hipotetyczne.
|
|
1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | > Jeśli umieścisz w słoiku mrówki czarne i czerwone, nic się nie będzie działo, jeśli potrząśniesz słoikiem, mrówki zaczną się zabijac, obwiniając drugą strone o wrogość, podobnie jest pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami, ktoś nimi trzęsie, by się pozabijali, kto?Putin. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Jeśli umieścisz w słoiku mrówki czarne i czerwone, nic się nie będzie działo, jeśli potrząśniesz słoikiem, mrówki zaczną się zabijac, obwiniając drugą strone o wrogość, podobnie jest pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami, ktoś nimi trzęsie, by się pozabijali, kto?> Putin.srutin  Rosjanie z Ukraincami by się dogadali (zawsze się dogadywali), gdyby ktoś z zewnątrz nie potrząsał tym słoikiem, usazyd zagraża bezpieczeństwu całego świata. Jeśli Polska będzie w ogniu to nie z powodu Putina (do nas nigdy nic nie miał i nie ma) tylko z powodu usazyda, którego jesteśmy psami (jak on nas sobie wytresował, szacunek usazydzie) i nas jako pierwszych pośle na pożarcie (poniekąd już posłał)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > Jeśli Polska będzie w ogniu to nie z powodu Putina (do nas nigdy nic nie miał i nie ma) tylko z >powodu usazyda, którego jesteśmy psami (jak on nas sobie wytresował, szacunek usazydzie) i nas >jako pierwszych pośle na pożarcie (poniekąd już posłał)> en.wikipedia.org/wiki/David_L._HogganWiną za wybuch II wojny światowej obarczał rzekomy angielsko - polski spisek mający na celu agresję na Niemcy. Hoggan oskarżył rzekomy spisek, na którego czele stał brytyjski minister spraw zagranicznych Lord Halifax , który, jak twierdził Hoggan, przejął kontrolę nad brytyjską polityką zagraniczną w październiku 1938 roku od premiera Neville'a Chamberlaina , któremu rzekomo pomagał polski minister spraw zagranicznych pułkownik Józef Beck w tym, co Hoggan nazwał potwornym antyniemieckim spiskiem. Zdaniem Hoggana, po układzie monachijskim obsesyjnie antyniemiecki Lord Halifax postanowił wypowiedzieć wojnę na wyniszczenie narodowi niemieckiemu.Taka jest niestety prawda. Za czasów hegemoni brytyjskiej Brytyjczycy się nami wysługiwali do spółki z Kościołem. Nasza rola w Europie Środkowej się nie zmieniła. W interesie Brytyjczyków i Żydów amerykańskich robimy sobie wokół wrogów. Zamiast wchodzić w interesy z sąsiadami, niszczymy im możliwości współpracy. Wybraliśmy płakanie o odszkodowania, zamiast wypłaty udziałów w zyskach.
|
|
|  | | Duch Prawdy (14790 punktów) | > >>Jeśli umieścisz w słoiku mrówki czarne i czerwone, nic się nie będzie działo, jeśli potrząśniesz słoikiem, mrówki zaczną się zabijac, obwiniając drugą strone o wrogość, podobnie jest pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami, ktoś nimi trzęsie, by się pozabijali, kto?> >Putin.> srutin  Oligofrenia. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|