He,he,he jednego szarlatana mniej,no chyba ,ze Bog jest niesprawiedliwy  Jesli tak,to mam nadzieje,ze sady beda sprawiedliwsze. Rydzyk juz kombinuje i wine na Szatana zwala wiadomosci.onet.pl/1568565,11,item.htmlCytat: Wprost" poinformował w niedzielę, że dotarł do szokujących nagrań wystąpień dyrektora Radia Maryja. - Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent to oszust ulegający lobby żydowskiemu. Sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 mld dolarów. A "Gazeta Wyborcza" prezentuje cyniczną i przewrotną mentalność talmudyczną - to, jak podał w internetowym wydaniu "Wprost", słowa o. Tadeusza Rydzyka, wygłoszone podczas wykładu w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, której do niedawna był rektorem" |