Mamy wkrótce przygotowany raport na ten temat: „Jeśli jesteś ateistą, jakie jest pochodzenie życia?” Potrzebujemy pomocy, ponieważ ja i mój kolega z klasy wierzymy w istnienie Boga, więc jako ateista dość trudno jest nam myśleć, potrzebujemy w tym pomocy. Podziel się swoimi doświadczeniami z przyjacielem, współpracownikiem itp. lub jeśli sam jesteś ateistą. |