Ciekawi mnie tylko, czy są jakieś badania na ten temat. Mam przeczucie, że jeśli „stracisz” mniej swoich dochodów, jesteś skłonny zaakceptować niższą pensję, skoro wychodzisz na tym samym poziomie.
Ale jestem ciekawa, czy są jakieś badania na ten temat, może nie są one aż tak powiązane, ponieważ ludzie są dość odporni na postrzeganą stratę lub cokolwiek innego. |