 |
okrągły ma obowiązek czynić publiczny użytek z swego rozumu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-10-2024 06:41 | okragly (21676 punktów) | okrągły ma obowiązek czynić publiczny użytek z swego rozumu
-1 na 3 | w co wierzysz racjonalisto? w racjonalizm? jeśli tak to wiedz że racjonalizm = fizyka świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine jeśli by nie zaatakował, to byłby koniec świata (fizyka przestała działac)
jest tak jak ma być, inaczej być nie może | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>nie ma [...] WOLNEJ WOLI > dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine Z tego samego powodu ja muszę mieć mu to za złe.
>jeśli by nie zaatakował, to byłby koniec świata No chyba, że by nie zaatakował (co zachodziło nim zaatakował).
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >nie ma [...] WOLNEJ WOLI> > dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> Z tego samego powodu ja muszę mieć mu to za złe.bo jesteś pod totalnym wpływem usazyda, musisz krakac jak i on- fizyka (chemia mózgu) jakbyś była pod moim wpływem, Twój świat byłby z raju  , a tak sprzedałaś się usazydowi > >jeśli by nie zaatakował, to byłby koniec świata> No chyba, że by nie zaatakował (co zachodziło nim zaatakował).nie można zatrzymać świata  wrzód musiał pęknąć, inaczej prawa fizyki nie obowiązują
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>nie ma [...] WOLNEJ WOLI> >> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> >Z tego samego powodu ja muszę mieć mu to za złe.> bo jesteś pod totalnym wpływem usazyda, musisz krakac jak i onA nie "jestem, bo muszę być"? Skoro jest tak, jak ma być? > fizyka (chemia mózgu)> jakbyś była pod moim wpływem, Twój świat byłby z raju , a tak sprzedałaś się usazydowiPo Twojemu to fizyka mnie sprzedała. Na co nie wpadłeś, bo Twoja psychika to także fizyka? > nie można zatrzymać świataPytanie, czy można wariata?  > wrzód musiał pęknąć, inaczej prawa fizyki nie obowiązująAle jaki znowu wrzód, czy chodzi Ci o ten taki okrągły? 
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
 | 2 na 2 | Thoter (6650 punktów) | >>nie ma [...] WOLNEJ WOLI >> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine
>Z tego samego powodu ja muszę mieć mu to za złe. >
Żydzi niemieccy, po zdobyciu rosyjskiej bazy surowcowej i zasobu ludzkiego, pierwsze co zaczął tworzyć Lew Dawidowicz Bronstein, to była Armia Czerwona. Ta armia nie miała na kogoś napadać, tylko bronić rosnącej potęgi przed Brytyjczykami i Francuzami, którzy zawarli 8 kwietnia 1904 r. sojusz, którego celem było niedopuszczenie do powstania tej potęgi. Żydzi amerykańscy, w tym czasie, przystąpili do budowy portu wojennego w Pearl Harbor. Była to zapowiedź planów skolonizowania Azjatów. Żyda Bronsteina zamordowali opłaceni Żydzi a kasę im wydzielał Żyd Naum Eitingon. Kto dał kasę Żydowi Eitingonowi za głowę Żyda Bronsteina ?? Szefem szkolenia kadr oficerskich Armii Czerwonej był Żyd Iona Jakir. Został zamordowany przez Żydów, którymi kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Żyda Jakira w czasie śledztwa torturował Żyd Uszakow. Kto przejął władzę nad Armią Czerwoną po wymordowaniu jej założycieli ??? Kto przejął władzę nad ZSRR, po wymordowaniu w 1937 r. funkcjoanriuszy aparatu władzy, głównie Żydów, przez żydowskie NKWD ???? Żydzi wiedzieli jak zbudować bombę atomową. Postępy ich prac w Niemczech były torpedowane przez: Brytyjczyków, Francuzów i Żydów amerykańskich. Rosjanie wiedzieli, że Żydzi niemieccy będą musieli stworzyć poligon atomowy do doświadczeń nuklearnych i, że jedynym miejscem, gdzie to będzie możliwe są tereny Rosji, konkretnie Ukrainy. Żeby stworzyć ogromny poligon, wolny od ciekawskich ludzi, pozbyto się Ukraińców likwidując ich głodem. Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej, pod nowym dowództwem. Mordowano głównie Polaków umiejących posługiwać się bronią. W tym czasie nowe żydowskie NKWD wymordowało też 42 tysiące Niemców i 390 tysięcy Rosjan. Żeby oceniać działania Putina to trzeba poznać prawdziwą historię, odrzucić tą napisaną przez siostrzeńca Freuda. Papież Franciszek powiedział do rosyjskiej młodzieży BROŃCIE WIELKIEJ ROSJI. Taka wypowiedź powinna dać każdemu powód do uruchomienia innego myślenia a FR powinno być pierwszym miejscem, gdzie dokona się właściwej analizy historii.
|
|
|  | 1 na 1 | quick (6853 punktów) | >Taka wypowiedź powinna dać każdemu powód do uruchomienia innego myślenia a FR powinno być pierwszym miejscem, gdzie dokona się właściwej analizy historii. Papież patrzy obiektywnie, a my jesteśmy uwikłani w sieć interesów. W tym nasz interes. Zachód osłabia Rosję, to fakt, osłabiona Rosja jest w naszym interesie, to też fakt. Rosja realizuje swój projekt, to też fakt, Ukraina się broni to też fakt. Nakładają się na siebie działania Rosji, w ramach jej strefy bezpieczeństwa, z działaniami zachodu, w ramach naszego regionu, w którym mamy uczynić równowagę sił między Polską, i krajami regionu, a Rosją.
Wiem, że nic nie wiem
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Zachód osłabia Rosję, osłabiona Rosja jest w naszym interesie w naszy interesie jest by Rosja, Niemcy, Czechy, Litwa, Ukraina były słabe, wtedy POLSKA PANEM ŚWIATA
>Rosja realizuje swój projekt, to też fakt, Ukraina się broni to też fakt. Ukraina realizuje interes usazyda, gdyby się broniła postąpiłaby ja Gruzja,
tak i my realizujemy interes usazyda, taka nasza obrona
naszym interesem jest żyć w zgodzie z sąsiadami, z Rosją nie mamy żadnych konfliktów (wszystkie są wymyślone na potrzeby usazyda) prędzej z Ukraińcami, uważają że Bieszczady, Lubelszczyzna są ich a rzezi wołyńskiej nie było, to wymysł Polaków. naszym wrogiem są Ukraińcy i Niemcy a nie Białorusini czy Rosjanie (wszystko odwrotnie)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 1 na 1 | quick (6853 punktów) | >naszym interesem jest żyć w zgodzie z sąsiadami, Pamiętasz losy I Rzeczpospolitej? Leżymy między Niemcami a Rosją, to determinuje naszą politykę, która ma polegać na trzymanie z tym, który jest słabszy przeciw temu, który jest silniejszy. Ja wiem, że to pięknie brzmi, jak u Sykulskiego, 0 wrogów wśród sąsiadów, a ja się pytam, kto jest naszym sąsiadem? Czy twierdzący w ten sposób ma świadomość jakie są tego implikacje?
Wiem, że nic nie wiem
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >naszym interesem jest żyć w zgodzie z sąsiadami,> Pamiętasz losy I Rzeczpospolitej? Leżymy między Niemcami a Rosją, to determinuje naszą politykę, która ma polegać na trzymanie z tym, który jest słabszy przeciw temu, który jest silniejszy.rozbiór Polski polegał na tym że wszyscy sąsiedzi nas zgarneli, katolickie Austro-Węgry, protestanckie Prusy i prawosławna Rosja, w istocie zagarneli nas NIEMCY, Katarzyna Wielka była przechrztą, Niemką z Szczecina, i to jest nasz główny wróg (nie Rosja) podczas 2wś napadli na nas Niemcy z Słowakami później (niechętnie) Rosja, później Litwa, z tym że my wcześniej (w 38r) napadliśmy z Niemcami na Czechy ale głównym naszym wrogiem jest usazyd, my jesteśmy mentalnie "amerykanami", np podniecamy się ich wyborami nie mając na nie wpływu a one na nas ogromny w zaborze była germanizacja, dzisiaj jest amerykanizacja, straciliśmy tożsamość, co mamy bronić w razie wojny? ameryki? tak jak Ukraincy czy Gruzini mają ginąć za usazyda? wg Ciebie sa głupi czy mądrzy? w raju mieliśmy przynajmniej 8 sąsiadów i żyliśmy z nimi w przyjaźni  tylko wszystko musi być jawne, na wierzchu.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | quick (6853 punktów) | >podczas 2wś napadli na nas Niemcy z Słowakami później (niechętnie) Rosja, Co to znaczy niechętnie? Wiesz czym była rusyfikacja? Wywózki na sybir?
Wiem, że nic nie wiem
|
|
| |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > Zachód osłabia Rosję, to fakt, osłabiona Rosja jest w naszym interesie, to też fakt. Rosja >realizuje swój projekt, to też fakt, Ukraina się broni to też fakt.
Ukraina została opanowana przez banderwoców stworzonych przez CIA, którym przywódcę Żyda Zelenskiego zainstalowano ZAMACHEM STANU. Czy w naszym interesie było: mordowanie Żydów i osłabianie europejskiego komunizmu ?? Czy w naszym interesie było mordować kolejnych kreatorów potężnej Europy, którzy się zjednoczyli jako Oś Berlin Rzym Tokio ?? Czy w naszym interesie było zadawanie się Brytyjczykami ?? Uważasz, że w przyłączaniu się do bandytów niszczących Europę masz jakiś interes ???
|
|
| | |  | | quick (6853 punktów) | >> Zachód osłabia Rosję, to fakt, osłabiona Rosja jest w naszym interesie, to też fakt. Rosja >realizuje swój projekt, to też fakt, Ukraina się broni to też fakt. >Ukraina została opanowana przez banderwoców stworzonych przez CIA, którym przywódcę Żyda Zelenskiego zainstalowano ZAMACHEM STANU. Ukraina leży w orbicie rosyjskiej i każda jej próba zmiany orbity będzie skutkowała rozlewem krwi. Ukraina ma do tego prawo. Ma prawo zmienić swój kurs orbitalny.
>Czy w naszym interesie było: mordowanie Żydów i osłabianie europejskiego komunizmu ?? W naszym interesie było uderzyć wyprzedzająco na III Rzesze, wtedy uniknęlibyśmy pogromu nie tylko Żydów. Zabrakło woli Francuzom.
>Czy w naszym interesie było mordować kolejnych kreatorów potężnej Europy, którzy się zjednoczyli jako Oś Berlin Rzym Tokio ?? To naziści, więc weź wyjaśnij kto po Baruchu przejął nad nimi kontrolę, i dlaczego nie przestał mordować nie tylko Żydów?
>Czy w naszym interesie było zadawanie się Brytyjczykami ?? M.in to nam przyniosło niepodległość.
>Uważasz, że w przyłączaniu się do bandytów niszczących Europę masz jakiś interes ??? Mam interes w staniu na straży naszego interesu. Kto i jak próbował "zjednoczyć" Europę już widzieliśmy. Powtórki nie chcemy.
Wiem, że nic nie wiem
|
|
| | | |  | | Thoter (6650 punktów) | > Ukraina ma do tego prawo. Ma prawo zmienić swój kurs orbitalny.To nie Ukraina i Ukraińcy zmieniają kurs tylko AMERYKAŃSCY ŻYDZI. Amerykańscy Żydzi chcą zbudować bazy wojskowe przy granicy z Rosją. Ukraińców o zgodę nie pytali tak samo jak nas. Który to już raz Żydzi napadają na Rosję ?? Jak zachowali się Żydzi mieszkający w Rosji, w chwili gdy złodziejskiego napadu na Rosję dokonał Napoleon ze zbieraniną z połowy Europy ?? Co obiecał Napoleon Polakom, których użył do bandyckiej napaści na Rosję ?? > W naszym interesie było uderzyć wyprzedzająco na III Rzesze, wtedy uniknęlibyśmy pogromu nie >tylko Żydów. Zabrakło woli Francuzom.gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Polscy "katolicy" rozpoczęli pogromy Żydów, pogromem dokonanym we Lwowie pod koniec 1918 roku. Wtedy nikt nie przypuszczał, że FED będzie finansować III Rzeszę. Jak można było uderzyć na III Rzeszę, po tym jak amerykańskiemu ekonomiście, któremu zlecono opracowanie finansowych podstaw proxy war z udziałem Niemców, W 1925 ROKU PRZYZNANO POKOJOWĄ NAGRODĘ NOBLA ????????????? > >Czy w naszym interesie było mordować kolejnych kreatorów potężnej Europy, którzy się zjednoczyli jako Oś Berlin Rzym Tokio ??> To naziści, więc weź wyjaśnij kto po Baruchu przejął nad nimi kontrolę, i dlaczego nie przestał mordować nie tylko Żydów?Nazistów w Niemczech stworzył amerykański Żyd Bernard Baruch. Nazistów uzbroił FED a Sowietom dowoził uzbrojenie. Europę niszczono bronią sfinansowaną przez FED lub dowiezioną z USA. Brytyjczycy też w tym brali udział. > >Czy w naszym interesie było zadawanie się Brytyjczykami ??> M.in to nam przyniosło niepodległość.Niesamowite, miliony ofiar, miliony zburzonych domów, przetasowane granice i to nam dało niepodległość ?? Brytyjczycy stracili hegemonię i się wynieśli z Polski i to faktycznie nam dało niepodległość. Żydzi amerykańscy do dzisiaj nie uznali naszej granicy na Odrze i Nysie. pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_PolskiDzisiaj mamy identyczną "niepodległość" zamiast Brytyjczyków, rządzą nami Żydzi amerykańscy z polskojęzycznymi szabesgojami. > >Uważasz, że w przyłączaniu się do bandytów niszczących Europę masz jakiś interes ???> Mam interes w staniu na straży naszego interesu. Kto i jak próbował "zjednoczyć" Europę już widzieliśmy. Powtórki nie chcemy.> Właśnie mamy powtórkę, polscy "katolicy" jak zwykle, znowu na pierwszej linii frontu Anglosasów. Czym się różni wymordowanie przez Anglosasów i Francuzów: Żydów komunistów i komunistów nie Żydów od mordowania Rosjan i planowanego mordowania Chińczyków ?? Czym się różni mordowanie przez Anglosasów i Francuzów kreatorów Osi Berlin Rzym Tokio od mordowania powstającego sojuszu BRICS ????? Brytyjczycy stracili hegemonię grzebiąc pod gruzami Europy miliony ludzi. Dzisiaj Żydzi amerykańscy tracą hegemonię i ich proxy war nie przynoszą im spodziewanych korzyści. W naszym interesie jest, żeby w Meksyku powstały silosy z bronią atomową należącą do BRICS.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | quick (6853 punktów) | >>Ukraina ma do tego prawo. Ma prawo zmienić swój kurs orbitalny. >To nie Ukraina i Ukraińcy zmieniają kurs tylko AMERYKAŃSCY ŻYDZI. Między mocarstwami trzeba umieć się poruszać. Dlaczego odmawiasz tej umiejętności nam i Ukraińcom?
>Co obiecał Napoleon Polakom, których użył do bandyckiej napaści na Rosję ?? Nie wiem, ale my mieliśmy na myśli zrzucenie jarzma.
>Jak można było uderzyć na III Rzeszę, po tym jak amerykańskiemu ekonomiście, któremu zlecono opracowanie finansowych podstaw proxy war z udziałem Niemców, W 1925 ROKU PRZYZNANO POKOJOWĄ NAGRODĘ NOBLA ? Mozna bylo, nasz marszalek Piłsudski mial taki plan, ale Francuzi sie wydygali.
>>To naziści, więc weź wyjaśnij kto po Baruchu przejął nad nimi kontrolę, i dlaczego nie przestał mordować nie tylko Żydów? >Nazistów w Niemczech stworzył amerykański Żyd Bernard Baruch. Nazistów uzbroił FED a Sowietom dowoził uzbrojenie. Europę niszczono bronią sfinansowaną przez FED lub dowiezioną z USA. >Brytyjczycy też w tym brali udział. To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Nie rób uników. Powtarzam więc pytanie; kto po Baruchu przejął nad nimi kontrolę, i dlaczego nie przestał mordować nie tylko Żydów?
W innej rozmowie ze mną stwierdziłeś, że bomby na Londyn rzucali Żydzi. Czy wobec powyższego mam rozumieć, że to Żydzi przejęli kontrolę nad nazistami, i nie wiedzieć czemu, nie zmienili metod postępowania?
>Brytyjczycy stracili hegemonię i się wynieśli z Polski i to faktycznie nam dało niepodległość. W 1918 Brytyjczycy ustąpili miejsca USA? Zobacz, a ja naiwny wierzyłem, że to my, na polu walki, i w gabinetach mocarstw, zapewniliśmy sobie niepodległość. Niemniej jednak, przyznajesz również i Ty, że zaistniały sprzyjające okoliczności zewnętrzne, które w połączeniu z naszym działaniem, poskutkowały zdobyciem niepodległości.
>W naszym interesie jest, żeby w Meksyku powstały silosy z bronią atomową należącą do BRICS. Gdzie w tym widzisz nasz interes? Wyjaśnij, nie uciekaj, może mnie przekonasz.
Wiem, że nic nie wiem
|
|
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > okragly pies wojnyuczepiłeś się jak rzep mego ogona 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
3 na 3 | panTeista (6808 punktów) | > świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI > dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine
USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm.
|
|
 | 4 na 4 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > > świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI> > dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm.Patrz pan, do czego doprowadził ten tylko fizyczny świat okraglego.  DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >> świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI> >> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> >USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm.> Patrz pan, do czego doprowadził ten tylko fizyczny świat okraglego.  tak, determinizm, usazyd przyzwyczaił się do panowania nad światem, w Ukrainie broni swojego prymatu (władzy światowej), jeśli przegrają zbankrutują, walczą o życie usazyd nic nie produkuje, tylko $ którymi opłacają się Ukraińcom, żeby za nich ginęli, czy to nie jest ohydne?
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| |  | 3 na 3 | panTeista (6808 punktów) | >usazyd nic nie produkuje, tylko $
Produkuje myśliwce F-35.
>czy to nie jest ohydne?
Jest tak jak ma być, inaczej być nie może.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >> świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI> >> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> >USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm.> Patrz pan, do czego doprowadził ten tylko fizyczny świat okraglego.  duchu, jesteś nie z tego świata
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| |  | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>> świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI> >>> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine> >>USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm.> >Patrz pan, do czego doprowadził ten tylko fizyczny świat okraglego.  > duchu, jesteś nie z tego świata  No tak, w twoim napada się na sąsiada, zabija jego rodzinę i niszczy jego dobytek, a w moim nie. Jesteśmy z dwóch różnych światów, w twoim jest determinizm, w moim ja decyduję. Jeśli myślisz, że determinizmem usprawiedliwisz swój świat, to przypominam, w moim są sądy, Międzynarodowy Trybunał Karny i listy gończe. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >> świat jest fizyczny, mamy determinizm, nie ma Boga i WOLNEJ WOLI >> dlatego Putin musiał zaatakować Ukraine >USA-żyd musi dostarczać broń Ukrainie- mamy determinizm. tak, przyzwyczaili się do panowania nad światem, w Ukrainie bronią swojego prymatu (władzy światowej), jeśli przegrają zbankrutują, walczą o życie
wydajemy na zbrojenia 5% PKB, najwięcej na świecie a przecież u nas nic nie jest nasze, niech bronią właściciele majątku w Polsce tj usazyd (tym bardziej że podatki płaca w rajach lub u siebie)
przykładowo w PRL-u mieliśmy wielkie firmy budowlane, budowaliśmy w Rosji, Ukrainie, Iraku, Syrii, Mongolii, ... dziś nie ma żadnej, wszystkie są własnością usazyda, nam drogi, autostrady, kolej buduje usazyd, my jesteśmy tylko podwykonawcami, a budowanie to prosta sprawa, to co mówic o innych branżach np handel czy budowa roweru? dla nas szczyt techniki, izere na licencji chinskiej już 5 lat nie możemy uruchomić. Po upadku komuny, upadliśmy a Chiny stały się potęga
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 3 na 3 | panTeista (6808 punktów) | >wydajemy na zbrojenia 5% PKB, najwięcej na świecie a przecież u nas nic nie jest nasze, niech bronią właściciele majątku w Polsce tj usazyd
Jest tak jak ma być, inaczej być nie może.
>Po upadku komuny, upadliśmy a Chiny stały się potęga
Chiny były potęgą już w starożytności. Krzysztof Kolumb dotarł do Ameryki dopiero w roku 1492, a Stany Zjednoczone wywalczyły niepodległość dopiero w latach 1775-1783.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>wydajemy na zbrojenia 5% PKB, najwięcej na świecie a przecież u nas nic nie jest nasze, niech bronią właściciele majątku w Polsce tj usazyd >Jest tak jak ma być, inaczej być nie może. Jest tak jak ma być, inaczej być nie może w tej chwili, po czym wchodzę zgodnie z prawem fizyki jako ruch skrzydła motyla, przeczytasz co napisałem, uwierzysz i zmienimy świat
>>Po upadku komuny, upadliśmy a Chiny stały się potęga >Chiny były potęgą już w starożytności. ale nie były agresywne, ich statki dotarły do Afryki, Ameryki po czy zatopili je, nie mają potrzeby tak jak usazyd podbijac świat
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 3 na 3 | panTeista (6808 punktów) | >przeczytasz co napisałem, uwierzysz i zmienimy świat
Brawo robisz postępy! Przyznajesz że mamy wpływ na otoczenie, a nawet możemy zmienić świat.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|