Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy to był znak? Albo przypadek?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
06-11-2024 16:56holodbo2 (2 punktów)Czy to był znak? Albo przypadek?
Wczoraj miałem zamiar przejechać się kolejką górską, na której nigdy nie byłem, i też wyglądało to cholernie przerażająco. (Pojazd był jak rower) Potem podniosłem wzrok i spojrzałem na rowery przede mną. Bum, kobieta w koszuli, która powiedziała. „Nie pozwól, aby strach tobą rządził”. Nagle straciłem wszelki strach i odbyłem podróż bez strachu, a start nastąpił szybko. Ale zastanawiam się, czy był to znak od Boga, czy od Jezusa? (Jestem chrześcijaninem). Jestem bardzo ciekawy, ale po prostu czuję, że to był znak. (To mój pierwszy post!): D
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

holodbo2 (2 punktów)
>Wczoraj miałem zamiar przejechać się kolejką górską, na której nigdy nie byłem, i też wyglądało to
>cholernie przerażająco. (Pojazd był jak rower) Potem podniosłem wzrok i spojrzałem na rowery przede
>mną. Bum, kobieta w koszuli, która powiedziała. "Nie pozwól, aby strach tobą rządził".
>Nagle straciłem wszelki strach i odbyłem podróż bez strachu, a start nastąpił szybko. Ale
>zastanawiam się, czy był to znak od Boga, czy od Jezusa? (Jestem chrześcijaninem). Jestem bardzo
>ciekawy, ale po prostu czuję, że to był znak. (To mój pierwszy post!): D

i got this... tutuapp.uno/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365