Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chcę wierzyć w Boga, ale nie mogę pozbyć się niepewności.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
10-11-2024 10:40holinbo1 (2 punktów)Chcę wierzyć w Boga, ale nie mogę pozbyć się niepewności.
Cześć, więc dorastałem bez wiary, ale zawsze szanowałem wszystkie religie, zawsze uważałem się za ateistę, ponieważ nie mogłem logicznie wierzyć w istnienie boga. Ale naprawdę chcę mieć wiarę, wierzyć, że istnieje życie pozagrobowe i słyszeć, jak ludzie mówią o tym, jak wiara im pomogła, chcę to czuć. Ale mój mózg po prostu nie wierzy w boga. Naprawdę chcę mieć religię za cel i coś, co pomoże mi przetrwać trudne chwile. Rada Amy byłaby bardzo cenna.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

holinbo1 (2 punktów)
>Cześć, więc dorastałem bez wiary, ale zawsze szanowałem wszystkie religie, zawsze uważałem się za
>ateistę, ponieważ nie mogłem logicznie wierzyć w istnienie boga. Ale naprawdę chcę mieć wiarę,
>wierzyć, że istnieje życie pozagrobowe i słyszeć, jak ludzie mówią o tym, jak wiara im pomogła, chcę
>to czuć. Ale mój mózg po prostu nie wierzy w boga. Naprawdę chcę mieć religię za cel i coś, co
>pomoże mi przetrwać trudne chwile. Rada Amy byłaby bardzo cenna.

i got this... mobdro.bio/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365