Gdybyś miał uczyć ekonomii kogoś, kto nie ma pojęcia o naszych systemach gospodarczych, jest całkowicie nieświadomy bodźców, które nim kierują, nie ma koncepcji stosunkowo podobnych do naszych i nie miał z nami wcześniejszego kontaktu.
Trzeba go wszystkiego nauczyć od podstaw. Jakie zasoby polecasz? |