Zawsze wierzyłem w Boga i Biblię. Ale teraz naprawdę próbuję się do niego zbliżyć. Myślę, że w ciągu mojego życia zawsze skłaniałem się bardziej w stronę chrześcijaństwa, ale teraz zaczynam zadawać pytania i takie tam. Jaka jest więc różnica? Czyż nie mamy tej samej Biblii! Widziałem konflikty pomiędzy obiema tymi religiami. Ale nie mogę też powiedzieć, że w pełni rozumiem. Chcę tylko zobaczyć to z perspektywy różnych ludzi. Przy okazji, mam 14 m, jeśli kogoś to obchodzi |