Zastanawiam się nad przeczytaniem którejś z nich. Powody to pewność siebie, pozytywny obraz siebie i światopoglądu oraz radzenie sobie z ciężką depresją.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi na temat któregoś z nich i jego zastosowania do wspomnianych tematów, byłoby wspaniale poznać Twoje uwagi i opinie. |