Widzę, że wróciły stare czasy kasowania wypowiedzi bez śladu  . No chyba, że to pokłosie ostatnich błędów forum i przywracania backupow. Z mojego doświadczenia wynika, żeby osiągnąć prestiż i sukces komercyjny, nie można wszystkich dopuszczać do głosu i mieszać wypowiedzi ziarna z myślami plew. Takiego miksu nikt nie będzie podziwiał i za niego nie zapłaci. Więc gdzie chodzi o hajs nie ma miejsca dla demokracji. Wszystko zależy od celu tego kto ma kontrolę. Kolejny przykład na to, że kontrola się opłaca. |