>Witajcie, jakieś porady co do bezpieczeństwa w podróżąch zagranicznych? >Jak chronić się przed kradzieżami? Słyszałem, ze jest tego coraz więcej.
Kosztowną biżuterię czy drogi laptop lepiej zatem zostawić w domu, a jeśli już mamy ze sobą coś drogiego, lepiej tego nie eksponować. Problemem jest drogi sprzęt fotograficzny, którego w domu nie zostawimy, bo przecież chcemy uwiecznić oglądane atrakcje. Sprzęt taki dobrze jest trzymać w plecaku antykradzieżowym: www.niedajsieokrasc.pl/plecaki-antykradziezowe Którego zakup będzie nieporównywalnie tańszy niż wartość drogiego sprzętu. A może ten sprzęt dobrze zabezpieczyć.
Osobiscie staram się również unikać na wakacjach tłumów bo w takich miejscach jest najwięcej kieszonkowców.