> Czy ktoś sobie montował Czy jesteście zadowoleni?W starym domu miałam od ponad 11 lat teraz mieszkamy już w nowo wybudowanym i nawet przez moment się nie zastanawiałam. Najlepsza inwestycja Ogólnie jesteśmy zadowoleni z firmy jaka nam montowała urządzenie ultrawent.pl/ Mianowicie z ich pomocy, polecam kontakt, powinni dobrać urządzenie
|