W naszej firmie rozważamy przejście z tradycyjnych szkoleń na e-learning. Jakie są Wasze doświadczenia? Czy warto zrezygnować z klasycznych metod na rzecz szkoleń online?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>W naszej firmie rozważamy przejście z tradycyjnych szkoleń na e-learning. Jakie są Wasze >doświadczenia? Czy warto zrezygnować z klasycznych metod na rzecz szkoleń online? W mojej firmie przeszliśmy na e-learning kilka miesięcy temu. Zaletą jest na pewno dostępność materiałów - każdy może wrócić do nich w dowolnym momencie. Szkolenia online są też często bardziej zróżnicowane pod względem formy, co może zwiększać zaangażowanie uczestników. Jednak brakuje bezpośredniego kontaktu z trenerem i innymi uczestnikami, co w tradycyjnych szkoleniach sprzyjało wymianie doświadczeń. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie obu metod, czyli tzw. blended learning, który łączy zalety e-learningu i szkoleń stacjonarnych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: nettg.pl/g(*)tencjal-e-learningu-w-biznesie