Racjonalista - Strona głównaDo treści
E learning a tradycyjne szkolenia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-01-2025 10:13zolmak (19 punktów)
(zablokowany)
E learning a tradycyjne szkolenia
W naszej firmie rozważamy przejście z tradycyjnych szkoleń na e-learning. Jakie są Wasze doświadczenia? Czy warto zrezygnować z klasycznych metod na rzecz szkoleń online?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nodie (12 punktów)
(zablokowany)
>W naszej firmie rozważamy przejście z tradycyjnych szkoleń na e-learning. Jakie są Wasze
>doświadczenia? Czy warto zrezygnować z klasycznych metod na rzecz szkoleń online?
W mojej firmie przeszliśmy na e-learning kilka miesięcy temu. Zaletą jest na pewno dostępność materiałów - każdy może wrócić do nich w dowolnym momencie. Szkolenia online są też często bardziej zróżnicowane pod względem formy, co może zwiększać zaangażowanie uczestników. Jednak brakuje bezpośredniego kontaktu z trenerem i innymi uczestnikami, co w tradycyjnych szkoleniach sprzyjało wymianie doświadczeń. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie obu metod, czyli tzw. blended learning, który łączy zalety e-learningu i szkoleń stacjonarnych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: nettg.pl/g(*)tencjal-e-learningu-w-biznesie

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365