> Jak w temacie. Czy ktoś chodzi może na siłownię?> Co pijecie podczas ćwiczeń?Yerba kawa herbata ja osobiście odstawiłem kawę i pije yerbe coś zajebistego ale Ja albo pokochasz albo znienawidzisz a jak jesteś na redukcji i czujesz że ciągnie cię do słodyczy to cola zero raz na jakiś czas.. Podstawą dla mnie jest jednak woda. Najlepiej kupić sobie jakiś wygodny bidon tak aby nie było konieczności noszenia ze sobą butli wody albo kupowaania jej na siłowni: kubekcontigo.pl/butelki-na-wode-contigoTakie butelki na wode możesz kupić na stronie. Polecam od Contigo, można myć w zmywarce i jest to zakup na długie lata.
|