>Czy ktoś tutaj może chorował na atopowe zapalenie skóry? Niestety ale dopadło mnie i szukam obecnie >najlepszego sposobu na walkę ze swędzeniem skóry.
Krowom dojonym mechanicznymi dojarkami smaruje się wymiona kremami regeneracyjnymi. Te kremy są bardzo dobre i też sprawdzają się u ludzi. Musisz z diety usunąć WĘGLOWAODANY. Problemy jakie stwarza jedzenie białka niweluje się ALKAGENEM. Bardzo dobry specyfik na odkwaszanie orgaznizmu. Podniesienie hormonu wzrostu pogrubia skórę i przyśpiesza regenerację.
|