> Czego żałujecie, że nie zrobiliście w swoim domu lub co bardzo chcielibyście mieć?Kocham swój dom i każdy jego zakamarek. Natomiast żałuję jednej rzeczy. Mam biuro w domu, i osobne wejście do biura, żeby klienci nie musieli przechodzić przez cały dom. I od razu z ogrodu wchodzi się do biura. W zimie, kiedy otworzę te drzwi, żeby wpuścić klienta, to temperatura bardzo spada w biurze. Na wiosnę, będziemy robić małą przybudówkę, żeby był wiatrołap. No i jestśmy już umówieni z jedną firma: klimatyzator.net.pl/Na montaż klimatyzacji.
|