Racjonalista - Strona głównaDo treści
Klienci proszą o płatność kartą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-02-2025 11:57Brits (16 punktów)
(zablokowany)
Klienci proszą o płatność kartą
Mam niewielki sklep osiedlowy i do tej pory było tylko gotówkowo. Teraz coraz częściej słyszę od klientów, że chcieliby płacić kartą albo telefonem. Nie wiem, czy to się opłaca, bo słyszałem, że terminale to spory koszt. Warto w to inwestować?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diron (19 punktów)
>Mam niewielki sklep osiedlowy i do tej pory było tylko gotówkowo. Teraz coraz częściej słyszę od
>klientów, że chcieliby płacić kartą albo telefonem. Nie wiem, czy to się opłaca, bo słyszałem, że
>terminale to spory koszt. Warto w to inwestować?

Jeśli klienci zaczynają pytać o płatność kartą, to pewnie już tracisz część sprzedaży, bo sporo osób nie nosi gotówki. Terminale nie muszą być drogie - są programy, gdzie można dostać terminal za darmo na pewien czas, więc nie ponosisz kosztów na starcie. Do tego dochodzą kwestie prowizji, ale w większości przypadków się to zwraca, bo masz większy obrót. No i nie musisz ciągle wydawać reszty czy liczyć gotówki na koniec dnia. Jak chcesz sprawdzić, jak to wygląda w praktyce, zajrzyj tu: polskabezgotowkowa.pl/.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365