Jestem na etapie budowy domu w Lublinie i zastanawiam się nad montażem rekuperacji. Dużo się o tym mówi, ale nie wiem, czy rzeczywiście warto. Czy faktycznie są zauważalne oszczędności na ogrzewaniu i lepsza jakość powietrza? Jak wygląda użytkowanie na co dzień – czy wymaga dużo serwisowania? |