Hej! Myślę nad wprowadzeniem ubrań firmowych w biurze. Chciałabym, żeby pracownicy nosili bluzy z logo firmy. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie będzie to zbyt nieformalne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Hej! Myślę nad wprowadzeniem ubrań firmowych w biurze. Chciałabym, żeby pracownicy nosili bluzy z >logo firmy. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie będzie to zbyt nieformalne
Cześć! W biurze, w którym pracuje moja znajoma, noszą bluzy z logo firmy i wygląda to całkiem profesjonalnie. Wszystko zależy od kroju i koloru. Jeśli postawisz na stonowane kolory i prosty design, to będzie super. Pracownicy mają wygodne ubranie, a jednocześnie wszyscy wyglądają spójnie. To też fajny sposób na budowanie tożsamości firmy. Możesz zobaczyć różne opcje tutaj: ultrareklam.pl/bluzy-bawelniane-szyte-z-logo.