>Do jakiej firmy warto jest się udać jesli chodzi o wynajem długoterminowy samochodu. Ogólnie zależy >mi na w mairę nowym aucie, max 4-6 letnim, nie mam sprecyzowanych oczekiwań co do marki, musiałbym >sobie przejrzeć poszczególne samochody. >Ogólnie działam na ryczałcie, auto będzie na firmę, nie chcę aby robiło to jakis problem przy >decyzji przyznania najmu. Przejrzyste zasady oraz umowa bez dodatkowych opłat to raczej logiczne. No >i nie interesują mnie tutaj jakieś cyrki przy zdawaniu samochodu i czepianie się byle ryski. >Ma ktoś doświadczenia? Kogo polecicie?
Master1, ale to najlepiej jeśli wybierzesz się po prostu na jeden z ich placów i zobaczysz sobie jakie mają samochody. Mają spory wybór aut na wynajem długoterminowy. Nowych i pokontraktowych.
|