Hej, planuje otwarcie małej kawiarni i rozglądam się za jakimś dobrym ekspresem. Nie mam za dużego budżetu, ale zależy mi, żeby kawa była na przyzwoitym poziomie, bo nie chce serwować jakiegoś badziewia. Może ktoś coś polecić? Zastanawiam się czy lepiej nowy czy używany, bo różne opinie widziałem. Jak ktoś się zna to proszę o jakieś wskazówki. |