> Rozwód za porozumieniem stron... czy potrzebujemy prawnika na sali? Czy wystarczy wszystko> spisać na jednym spotkaniu u prawnika?Mediator nie jest potrzebny. Ja tylko napisałam pozew, przed wysłaniem pokazałam go mężowi, żeby wiedział, co napisałam. Kwestie majątku dogadaliśmy najpierw sami, ustalenia wysłałam notariuszowi. Na rozprawę przyszliśmy bez żadnych prawników z zakończonym podziałem majątku. Rozwód na pierwszej rozprawie, po 15 minutach. www.bstok.(*)rozwod-za-porozumieniem-stron/Więcej informacji w tej sprawie znajdziesz w tym artykule, polecam się wczytać.
|