> Szukam atrakcji na niewielkie wesele  > Tak na max 50-60 osób  Nie za dużo atrakcji bo ludzie się porozchodzą i mało kto się będzie bawił. My mieliśmy tylko wiejski stol, zimne ognie , wesele na 70 osób i ludzie bawili się na sali No i też daję tutaj namiar na barmana na wesele: oryginalnybar.pl/ Moim zdaniem jest to najlepszy hit
|