Jestem laikiem, ale jak dotąd, kiedy zagłębiałem się w pisma, nie znalazłem żadnego tekstu, w którym Bóg wyraźnie zabrania masturbacji. Z naukowego punktu widzenia masturbacja jest uważana za normalne zachowanie.
Jak to jest grzechem?? Możesz przeprowadzić logiczne rozumowanie, ale powiem, że jeśli są dowody w pismach, proszę przynieś również te teksty. |