Jestem helleńskim poganinem, więc czczę greckich bogów. Więc naturalnie jestem ciekaw, co ludzie o tym myślą. Pogaństwo to rozległa kategoria, ale zastanawiałem się, co ludzie myślą o poganach w ogóle i neopoganach.
Czy twoje myśli są negatywne? Pozytywne? Jeśli masz jakieś pytania, zostaw komentarz. |